Menu
Your Cart

Тент на зерновоз

В данной категории нет товаров.

Зерновоз - це тип вантажного автомобіля, причепа або напівпричепа, який оснащений кузовом для перевезення продукції с / г галузі (зерна, злаків, насіння олійних культур, солоду, бобів, комбікорми, гранульованих добрив і ін.) Без тари, насипом. Для зерновозів неприпустимі втрати, тому для перевезення сипучих і зернових вантажів ми вам можемо запропонувати тент на зерновоз. Тент дає можливість не тільки запобігти втратам при транспортуванні, а й захистити сільгосппродукцію від несприятливих погодних умов, пилу, опадів. Ми виготовляємо тенти будь-яких конфігурацій, розмірів і типів.
Всі тенти представлені нашою компанією виготовляються тільки з якісної ПВХ тканини щільністю від 650 до 900 гр. / М2, завдяки чому тенти менш схильні до порізів, розривів та проколів.
Характеристики тенту на зерновоз:
Головні переваги ПВХ тканини: температурна стійкість, зносостійкість, опір на розрив, водонепроникність, товщина, маса тканини, адгезія, опір роздирання, не гниє, піддається легкої мийці, є стійкою до будь-якої погоди і на протязі довгого часу зберігає свій колір і структуру.
Колір: повний асортимент кольорів .
Діапазон робочих температур: від -30 ° C до + 70 ° C.
Технологія виготовлення автотентів - «зварювання гарячим повітрям».

Під час того, як створюються тентові покриття, проводиться стикування матеріалу завдяки розплавлення зовнішніх шарів з'єднуються полотен і подальшого притиснення одного до іншого, забезпечуючи високі показники на герметичність і розрив.